+ ثبت اطلاعات شغلی شماامروز: دوشنبه 7 خرداد 1403
بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز

درباره ما

ما اطلاعات مشاغل شیراز را جمع آوری می کنیم، نه همه ی مشاغل!!! تنها مشاغلی که صاحبان آن کسب و کار تمایل به ارائه اطلاعات خود را در این وب سایت دارند. اطلاعات درج شده در این وب سایت با اطلاع و رضایت کامل صاحبان کسب و کار است. اطلاعات درج شده جنبه عمومی دارند و همه آزاد هستند که از این اطلاعات بر اساس قوانین و مقررات وب سایت استفاده نمایند اما مسئولیت استفاده از این اطلاعات توسط افراد مختلف به عهده استفاده کننده می باشد. بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز اولین Yellow Page شیراز است. Yellow Page نوعی ابزار جستجو است. Yellow Page ها علاوه بر راهنمای مشاغل، شماره تلفنهای اشخاص و اماکن شهری تبلیغات را هم شامل می شوند. تفاوت بزرگ Yellow Page با ابزارهای جستجو، جستجوی منطقه ای و محلی است.

 

پیش گفتار:

اطلاعات، نیاز اصلی هر تصمیم گیری است. از تصمیم گیری کلان دولتی تا تصمیم گیری خرید یک کالا بدون داشتن اطلاعات کافی، دستیابی به هدف را غیر ممکن می کند. حال در فضای ماشینی و پر مشغله امروز جمع آوری اطلاعات، به خودی خود امر خطیریست. در بسیاری از موارد تصمیم گیرنده، اهمیت جمع آوری اطلاعات را به خوبی می داند اما نمی داند این اطلاعات را از چه روشی یا چه مکانی به دست آورد. از اینرو دسترسی به بانکی از اطلاعات جامع و به روز بسیار سودمند خواهد بود.

 

بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز چیست؟

همانطور که در بالا گفته شد دسترسی به یک بانک اطلاعات در زمینه های مختلف شما را در تصمیم گیری بسیار کمک خواهد  کرد. با توجه به رشد روز افزون کاربران اینترنت و سهولت دسترسی به فضای مجازی بهتر است این بانک اطلاعات به صورت پایگاه اینترنتی پیاده سازی شود تا علاوه بر دسترسی آسان کمترین هزینه را برای شما داشته باشد. بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز وب سایتی است مشتمل بر اطلاعات شهری، مکان های تاریخی و کلیه واحد های تجاری شهر شیراز می باشد که این اطلاعات توسط کادری مجرب و با دقت جمع آوری شده است. اطلاعات مکان های تاریخی شامل نام مکان، تاریخ ساخت بنا و آدرس و سایر مشخصات تاریخی می باشد. اطلاعات واحد های تجاری شامل عنوان شغلی، نام مدیر، کلیه راه های ارتباطی و توضیحات کاملی در زمینه فعالیت تجاری واحد مورد نظر می باشد.

 

چگونه واحد تجاری مورد نظر خود را پیدا کنیم؟

برای جستجوی واحد تجاری کافیست عنوان شغلی یا زمینه فعالیت شغل مورد نظر خود را وارد کرده تا نتایج مرتبط با جستجوی شما نمایش داده شود. اگر محل و آدرس شغل مورد نظر برای شما مهم باشد می توانید علاوه بر اطلاعات فوق، آدرس را نیز وارد کرده تا نتایج بر اساس محل وارد شده نمایش داده شود.

 

اهداف بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز چیست؟

- زمان نقش مهمی در زندگی امروز ایفا می کند بنابراین استفاده از راهکارهایی که در زمان صرفه جویی کند بسیار منطقی می باشد. بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز همواره در تلاش است اطلاعات کامل و جامعی از اطلاعات مشاغل شیراز و اطلاعات شهر شیراز را در کمترین زمان در اختیار شما قرار دهد.

- با توجه به حجم زیاد اطلاعات این بانک شما می توانید از بین نتایج نمایش داده شده، حق انتخاب داشته و بهترین انتخاب را داشته باشید.

- با توجه به طرح ترافیکی در دست اجرای شهر شیراز می توان از ازدحام و ترددهای بی‌رویه شهری جلوگیری کرد و این ازدحام را به شبکه‌های مخابراتی منتقل کرد.

- از آنجایی که بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز یک فضای رقابتی سالم را ایجاد می کند، می تواند زمینه ساز پیشرفت و رونق تجاری شهر شیراز باشد.

- ایجاد زیر ساخت‌های اطلاعاتی مطمئن و مؤثر در عصر اطلاعات و ارتباطات برای استفاده همشهریان عزیز، یکی از اهداف دیگر ماست.

از ساعت 9 الی 20 پاسخگوی شما هستیم
در صورت داشتن پرسش، تماس حاصل فرمایید