+ ثبت اطلاعات شغلی شماامروز: یکشنبه 3 تیر 1403
بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز

قوانین و مقررات

استفاده شما از پایگاه اینترنتی shirazbook.com و همکاری با آن اعم از ثبت اطلاعات، ارائه مقاله، ثبت نظرات، دریافت اطلاعات و ... به معنی آگاهی کامل شما وتوافق کامل با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

- وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز با اهداف تعیین شده فعالیت می نماید و هیچ گونه وابستگی سیاسی به حزب، جناح و یا گروه خاصی ندارد. 

- مالکیت معنوی محتوای پایگاه اینترنتیshirazbook.com شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز می باشد و کليه حقوق آن محفوظ است.

- بخشی از خدمات وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز بدون ثبت نام و بخشی دیگر تنها در صورت ثبت نام در این وب سایت ارائه می شود. بدیهی است این امر در هنگام درخواست دریافت خدمات به اطلاع کاربران رسانده می شود. بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز در قبال ارائه خدمات به کاربرانی که در قبال درخواست این خدمات ثبت نام ننموده باشند، مسوولیتی را نمی پذیرد.

- هر گونه استفاده از محتوای وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز، امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا با ما تماس حاصل فرمایید. نقل قول از محتوای وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، تنها با ذکر منبع مجاز است.

- بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز هيچ گونه مسووليتي در مورد عدم کارکرد یا کارکرد معیوب وب سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از سیطره مدیریت این وب سایت باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و ...) را نمی پذیرد.

- ارتباط وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز  با کاربران فقط از طریق shirazbook.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در این وب سایت درج کرده اند (همانند ایمیل، نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. بنابراین بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز مسوولیتی در قبال اشتباه کاربران در ارائه و ثبت اطلاعاتشان در وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز ندارد.

- بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز در پذیرش و ثبت اطلاعات شغلی کاربران برای درج در بانک اطلاعات مشاغل و یا نظرات کاربران در مورد مطالب مندرج در وب سایت، خود را مختار می داند و این حق را دارد تا از درج نظرات نا مرتبط با مطالب مندرج در وب سایت، جلو گیری نموده و یا نسبت به حذف آن ها اقدام نماید.

- تمامی ابزارها و بخش هایی که در وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز با هدف ارتباط با کاربران و درج نظرات آن ها به کار گرفته می شود، فقط با همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعات و ارائه نظرات استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با مطلب مندرج باشد. وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز هيچ گونه مسووليتي را در قبال محتوای پیام ها و نقطه نظرات کاربران نمی پذیرد.

- بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز هيچ گونه مسووليتي در قبال محتوای وب سایت ها یا وبلاگ هایی که ارتباط به آنها از طریق آگهی و یا لینک در وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز شکل می گیرد، را نمی پذیرد.

- تمام شرایط و خدمات وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز برمبنای آخرین سیاستهای این وب سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات از طریق اخبار وب سایت و سایر فضاهای داخلی این وب سایت به اطلاع کاربران رسانده می شود.

- مسوولیت و عواقب مطالب و تصاویر مندرج در آگهی سفارش دهندگان آگهی در وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز، متوجه سفارش دهندگان آگهی ها می باشد و بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز مسوولیتی را در قبال این مطالب و تصاویر نمی پذیرد.

- وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت کاربران از ارائه خدمات حاصل نشد، می توانند با ما تماس حاصل فرمایند و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

 

حریم شخصی کاربران:

در صورتی که شما صرفاً از وب ‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز بازدید می‌کنید، به جز اطلاعات گزارشات نمونه‌ای مرتبط با وب‌ سایت بازدید شده، هیچ گونه اطلاعاتی توسط سرور از شما جمع‌آوری نمی‌گردد. اگر شما در یکی از قسمت‌های وب‌ سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز مشارکت می‌کنید، حق ارائه و انتشار کلیه کلماتی که به صورت عمومی تایپ می‌کنید را به بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز می‌دهید. همچنین اگر شما مطلبی را در هر قسمت از وب‌سایت نوشتید، فرض شما باید بر مبنای باقی ماندن آن مطلب برای همیشه باشد. این مطلب شامل مقالات، صفحات کاربری، سوالات و بحث‌ها نیز می‌باشد. در صورت وجود هر گونه استثنا، در ادامه توضیحاتی ارائه شده است.

 

انتشار اطلاعات در قسمت‌هایی از وب‌سایت :

در بازدید ساده و معمول از وب‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز مشخصات شما برای عموم قابل دسترس نمی‌باشد. هنگامی که شما صفحه‌ای را در یکی از قسمت‌ها ویرایش و یا به آن توضیحی اضافه می‌کنید، سند و یا اطلاعاتی را منتشر کرده‌اید. این یک اقدام عمومی بوده و شما به عنوان نویسنده‌ی آن به عموم شناسانده می‌شوید.

 

شناسایی یک نویسنده:

در صورت ورود با شناسه خود در وب‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز، شما به وسیله‌ی آن شناسایی می‌شوید. این شناسه ممکن است اسم واقعی یا اسم مستعار شما و یا بطور کلی هر اسم دیگری که شما در لحظه‌ی ساختن شناسه کاربری خود انتخاب کرده‌اید باشد. چه در صورت ورود توسط شناسه کاربری و چه در صورت عدم ورود به وب‌سایت، شما به وسیله‌ی آدرس آی‌پی شبکه‌ی اینترنتی خود نیز برای مدیران وب‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز شناسایی می‌شوید. آدرس آی‌پی یک سری چهارتایی از اعداد می‌باشد که آدرس اینترنت مکانی را که شما توسط آن به این وب سایت، متصل شده‌اید را مشخص می‌کند. بر حسب نوع اتصال شما، این آدرس می‌تواند قابل ردیابی تا یک سرور، محل تحصیل، محل کار شما یا خانه‌ی شما باشد. با توجه به امکان تشابه کاربران بر اساس آدرس آی‌پی، اگر شما نسبت به این موضوع خیلی محتاط هستید، می‌توانید با شناسه‌ی کاربری خود وارد وب‌ سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز شده و با نام مستعار خود فعالیت نمائید. در صورت بروز هرگونه خراب کاری توسط اشخاص و یا روبات‌های هرزه‌نویس، بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز مختار به مسدودکردن آدرس آی‌پی مبدا می‌باشد. در صورتی که آی‌پی شما به اشتباه در لیست محدودیت قرار گرفت، می‌توانید مشکل را با بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز در میان بگذارید.

 

کوکی‌ها:

در هنگام بازدید از وب‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز یک کوکی ارتباطی موقت برای شما و بر روی کامپیوتر شما ایجاد می‌گردد. اگر تصمیمی برای وارد شدن با شناسه کاربری خود ندارید، می‌توانید کوکی را غیر فعال کنید ولی در این صورت امکان ورود شما به وب‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز امکان‌پذیر نمی‌باشد. کوکی ایجاد شده بعد از بسته شدن مرورگر اینترنتی شما پاک می‌گردد. در هنگامی که شما با شناسه‌ی کاربری خود وارد می‌شوید، کوکی‌های بیشتری بوجود می‌آید تا از نوشتن دوباره‌ی شناسه‌ی کاربری (یا حتی کلمه‌ی عبور) در بازدید‌های بعدی جلوگیری شود. این امکان تا ۳۰روز برجای می‌ماند. اگر از یک رایانه‌ی عمومی استفاده می‌کنید و تمایل ندارید شناسه کاربری شما برای سایر کاربران آن رایانه قابل رویت باشد، بهتر است کوکی را بعد از اتمام کار پاک کنید.

 

کلمه‌ی عبور:

هر بخش از هر یک از بخش‌های مختلف وب‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز، بسته به محبوبیت عمومی آن دارای تاریخچه‌ای از مشارکت‌های ارزشمند کاربران خود می‌باشد. کلمه‌ی عبور تنها تضمین کننده‌ی پیوستگی تاریخچه ویرایشهای مقالات و یادداشت‌های یک کاربر می‌باشد. ما تمامی کاربران را نسبت به انتخاب کلمه‌ی عبور قدرتمند و منع در به اشتراک گذاشتن آن تشویق می‌کنیم. هیچ شخصی نباید به صورت عمدی بطور مستقیم یا غیر‌مستقیم کلمه‌ی عبور کاربری خود را برای دیگران افشاء کند.

 

ورود با شناسه‌ی کاربری:

بر اساس پروتکل‌های استاندارد اینترنتی، در هر بار بازدید شما از وب‌ سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز، اطلاعات فراوانی به صورت اتوماتیک از سوی مرورگر اینترنتی شما به سرویس دهنده ارسال می‌شود. بسیاری از سرویس دهندگان، قسمتی از این گزارشات را که می‌توانند در ارزیابی صفحات محبوب، يا تشخيص اینکه چه وب‌سایتی با آنها ارتباط دارد و اینکه از چه نوع مرورگر اینترنتی استفاده شده را نگهداری می‌کنند. استفاده از این اطلاعات برای ردیابی کاربران قانونی از اهداف وب‌ سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز و سایت پشتیبانی آن نمی‌باشد. این گزارشات در ساختن صفحات گزارشات آماری استفاده می‌شوند. گزارشات خام هرگز علنی نخواهند شد و بطور عادی بعد از ۲هفته از بین می‌روند.

 

اين گزارشات ممکن است توسط کارشناسان بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای ناخواسته و مشکل‌آفرین شبکه‌ای که وب‌ سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز را دچار اختلال می‌سازند، مورد استفاده قرارگیرند. آدرس های آی‌پی استخراج شده‌ی کاربران از این گزارشات بطور متناوب برای ارتباط دادن کاربران و آدرس های ثبت شده در ویرایش ها، برای بررسی سوء‌ استفاده‌ها شامل کاربران خرابکاری که از چندین شناسه‌ی کاربری استفاده می‌کنند، تخریب، اذیت و آزار دیگر کاربران، نقض قوانین داخلی کشور ایران و یا بدنام کردن بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز استفاده می‌شوند.

 

سیاست انتشار اطلاعات بدست‌آمده از گزارشات:

طبق این سیاست بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز، اطلاعات شخصی قابل شناسایی جمع‌آوری شده در گزارشات یا رکوردهای بانک اطلاعاتی، بوسیله‌ی قابلیت بررسی کاربر، توسط مدیران دارای صلاحیت در مواقع زیر منتشر می‌شوند:

- در پاسخ به حکم معتبر یا هرگونه درخواست اجباری دیگر از طرف مراجع قانونی کشور

- بنا به درخواست کاربر صدمه دیده (در صورت اثبات به کارشناسان شرکت)

- مدیران بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز و نماینده‌ی آنها هنگامی که نیاز به بررسی شکایات در مورد سوء‌استفاده باشد

- در صورتی که اطلاعات مرتبط با یکی از بخش‌های سایت توسط یک روبات تولید شده و بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز برای رفع مشکلات فنی نیاز به انتشار داشته باشد

- در صورتی که کاربری در مقالات، انجمن‌ها و یادداشت‌ها خراب کاری کند و یا بطور مداوم رفتار غیر محترمانه داشته باشد، اطلاعات جهت بسته شدن آی‌پی آن کاربر یا شکایت به سرویس دهنده‌ی اینترنت وابسته به آن، منتشر میشود

- در جایی که به طور منطقی لازم ‌باشد از حقوق، اموال و یا امنیت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز، کاربرانش و یا دیگران حفاظت شود.

 

سیاست بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز اجازه انتشار چنین اطلاعاتی را تحت هیچ گونه شرایطی، مگر شرایط ذکر شده در بالا نمی‌دهد.

 

به اشتراک گذاشتن اطلاعات با اشخاص ثالث:

به استثنای موارد خاص، تمامی متونی که در یادداشت‌های وب‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز اضافه می‌شوند، قابل استفاده‌ی دوباره و عمومی می‌باشند. بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز اطلاعات خصوصی شما مانند آدرس ایمیل را به اشتراک یا در معرض فروش به اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث بدون موافقت شما یا مرجع قانونی نخواهد گذاشت.

 

امنیت اطلاعات:

بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز در قبال دسترسی غیر مجاز به هرگونه اطلاعاتی که شما در انجمن‌ها و یا یادداشت‌ها تهیه کرده‌اید، هیچ گونه تضمینی ارائه نمی‌دهد. دسترسی به این اطلاعات برای تمامی کسانی که به نحوی به سرور دسترسی دارند امکان پذیر می‌باشد.

 

ایمیل:

شما می توانید آدرس ایمیل خود را در قسمت پروفایل خود وارد کنید. در صورت تمایل شما، کاربران دیگر وب ‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز می‌توانند بوسیله‌ی آن برای شما ایمیل ارسال کنند. آدرس ایمیل شما برای آنها قابل رویت نبوده مگر آنکه شما جواب ایمیل آنها را بدهید یا اینکه ایمیل ارسالی برگشت بخورد. آدرس ایمیل‌ها می‌تواند برای ارتباط گسترده و عمومی بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز با کاربران مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما آدرس ایمیل خود را وارد نکنید، قابلیت تنظیم دوباره‌ی کلمه‌ی عبور را در صورت فراموشی آن نخواهید داشت. هرچند این امکان وجود دارد تا شما با یکی از کارشناسان بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز تماس گرفته و درخواست وارد کردن آدرس ایمیل را در بخش پروفایل خود بدهید. شما می توانید آدرس ایمیل خود را در هر زمان که مایل بودید از بخش پروفایل خود حذف کنید.

 

لیست ایمیلی:

اگر شما در هر یک از قسمت‌های وب ‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز در لیست ایمیلی ثبت نام کنید، ایمیل شما برای ارسال ایمیل‌های گروهی مورد درخواست شما توسط بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایمیل‌ها مگر در حالت های بسیار خاص معمولا از لیست حذف نشده و تغییر نمی‌کنند.

 

اطلاعات کاربر:

اطلاعات مرتبط با فعالیتهای یک کاربر شامل: زمان ویرایش مقالات، پست‌ها، یادداشت‌ها و همچنین تعداد آنها ممکن است به صورت عمومی در قسمت‌هایی از وب ‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز به صورت عمومی قابل مشاهده قرار گیرند.

 

حذف کردن حساب کاربری:

حساب‌های کاربری کاربران وب ‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز بعد از ایجاد شدن قابل حذف شدن نمی‌باشند. امکان تغییر نام شناسه‌ی کاربری فقط در شرایط خاص امکان‌پذیر بوده و بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز هیچ‌گونه تضمینی در خصوص اجرای آن به کاربران نمی‌دهد.

 

پاک کردن محتویات:

برداشتن محتویات متنی از یک صفحه وب ‌سایت و یا انجمن، برای همیشه آن محتویات را حذف نمی‌کند. اگر مقاله‌ای از هر قسمت‌ از وب ‌سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز حذف شود، کماکان توسط برخی از مدیران این شرکت قابل دسترس می‌باشد. پاک کردن همیشگی این‌گونه اطلاعات برای آن دسته از کسانی که به سرویس دهنده دسترسی دارند ميسر می‌باشد ولی هیچ تضمینی برای انجام این کار مگر با داشتن اجازه‌ی قانونی وجود ندارد.

 

به این نکات توجه فرمایید:

- کلیه فعالـیت هـا و محتـوای این وب سایت پـیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

- این وب سایت بر اساس قوانین کپی رایت (Copyright) جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.

- این وب سایت عضو ستاد ساماندهی سایت های ایرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

- ايراد افترا به مقامات و هر يك از افراد كشور و توهين به اشخاص حقيقی و حقوقی مجاز نمی باشد.

- نشر مطالب مخالف موازين اسلامی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مجاز نمی باشد.

- در صورت مشاهده هر گونه تخلف، اطلاعات امنیتی فرد در اختیار مقامات ذی ربط قرار خواهد گرفت.

- هر گونه مطلبی که جنبه تجاری نداشته باشد (سیاسی، اجتماعی، مذهبی و ...) مجاز نمی باشد.

- فروش کلیه کالاهای فاقد مجوز و یا بر خلاف قوانین کپی رایت (Copyright) مجاز نمی باشد.

- اشاعه فحشا و منكرات و تصاوير و مطالب خلاف اخلاق و عفت عمومی مجاز نمی باشد.

- ترويج مصرف سيگار و مواد مخدر مجاز نمی باشد.

- افشا روابط خصوصی افراد و تجاوز به حريم شخصی آنان مجاز نمی باشد.

- هر گونه مطلبی مربوط به خريد يا فروش اعضای بدن مانند كليه مجاز نمی باشد.

از ساعت 9 الی 20 پاسخگوی شما هستیم
در صورت داشتن پرسش، تماس حاصل فرمایید